TANARCRESTIN.net

Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Despre si pentru noi, forumistii/Noi, cei de pe forum... Moderat de april, feedback  
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 88
belinda
membru

Inregistat: 13/11/08
bine ai revenit! Domnul cu tine!!!

"Mandria omului va fi smerita si trufia oamenilor va fi plecata;numai Domnul va fi inaltat in ziua aceea"(Isaia 2:17)...

05/08/09 13:34

livu2day
membru

Inregistat: 06/11/08
Amin!
Multumesc, Domnul sa fie cu tine si cu toti.

05/08/09 13:45

tinagale
membru

Inregistat: 30/07/09
periculoasa discutia asta virtuala nu-i asa???? Efectele secundare nu se lasa asteptate ! Ideal ,intr-o discutie ar fi sa-ti privesti interlocutorul in fatza, astfel, pe langa cuvinte, mai ai si gesturi si mimica, care, de cele mai multe ori nu te lasa sa interpretezi gresit cuvinte... Dar e bun si internetul atata timp cat are efectul scontat...sau in cel mai fericit caz util, asupra interlocutorului.
ma rog ca Dumnezeu sa ne dea intelepciune in tot ce facem, tastam sau gandim!Amin

05/08/09 14:09

april
admin forum

Inregistat: 15/10/05
Si ceva desrte tine ne spui, tinagale ? Ca despre asta este subiectul asta de fapt ;) .

05/08/09 18:29

tinagale
membru

Inregistat: 30/07/09
...sunt cea mai fericita: fiica, sotie si mama, pentru ca am cel mai minunat tata,o mama sus in cer, cel mai minunat sot si cele mai minunate fetize din lume. Toate acestea pentru ca am un Dumnezeu absolut, care ma binecuvantat, desi nu am meritat!!!
Daca sunteti cel putin la fel de fericiti ca si mine, sunteti cei mai fericiti ever!;)
I wish you all heavenly blessings!

06/08/09 10:50

mototey
membru

Inregistat: 11/12/06
Hey forumistilor!

Mi-a fost dor de voi... imi pare rau ca in ultima vreme nu am mai fost activ pe forum, dar am fost ocupat cu multa treaba... am fost si in Oltenia in practica timp de 10 zile(in viitorul apropiat voi scrie cateva experiente pe care le-am avut acolo)... acum e multa treaba pe acasa(constructii-renovari)... mi-a fost dor de voi... April, Benny, Nikku, Livu2day, Fluflu, Magdy, Tamarta, Mickhael, Rainsong, MRU, Arch, Jezzy, Feedback, Under, Old, Lorre, Crisstina.... si lista ar putea inca continua mult... sper sa pot fi mai activ aici pe forum in zilele acestea(in special seara)...

Doresc ca Dumnezeu sa va binecuvinteze si sa va pastreze curati pana in ziua cand El va hotari sa ne ia la EL!  >:D<

13/08/09 17:35

Site web  
april
admin forum

mototey a scris:

mi-a fost dor de voi... April, Benny, Nikku, Livu2day, Fluflu, Magdy, Tamarta, Mickhael, Rainsong, MRU, Arch, Jezzy, Feedback, Under, Old, Lorre, Crisstina.... si lista ar putea inca continua mult... sper sa pot fi mai activ aici pe forum in zilele acestea(in special seara)...

si eu sunt prima din ce cauza :D ?

bine-ai revenit :)

13/08/09 20:35

mototey
membru

Inregistat: 11/12/06
Esti prima in lista pentru ca ... pentru ca... esti adminul forumului si ... si... hmmmm... dificil...:D

sa o iau altfel... daca nu ai fi meritat locul acela, nu l-ai fi avut...:P:P:P

e bun raspunsul acesta?:D

... iar acum adevaratul raspuns... am scris netinand cont de ordine:P... pur si simplu pe cine mi-am mai adus aminte si de cine mi-a fost dor...:D

13/08/09 20:39

Site web  
Magdy
membru

Inregistat: 09/01/07
Bine ai revenit, mototey. :) Domnul sa fie cu tine.

13/08/09 20:55

lorre
membru

Inregistat: 07/10/06
si eu sunt aproape ultima pe lista :(

:D glumeam :-j

13/08/09 22:39

feedback
Moderator

Inregistat: 28/04/08
bine'ai revenit mototey :) spor la postat

13/08/09 22:42

her.violet.sky
membru

Inregistat: 26/08/09
hop si eu :D
her.violet.sky e luat dintr-o piesa care imi place mult
in rest, am 22 de ani, am terminat anul acesta facultatea [wooohooooo] si marti am un interviu pt un job :D [emootii cu gramada] cam atat.

26/08/09 15:50

fluflu
membru

Inregistat: 20/09/07
bine ai venit :)

26/08/09 15:54

her.violet.sky
membru

merci flu :)

26/08/09 15:55

soph`
membru

Inregistat: 16/04/09
bine ai venit īntradevăr her.violet.sky!
spor cu interviuul!

26/08/09 15:58

her.violet.sky
membru

thanks soph' :D

26/08/09 16:09

april
admin forum

her.violet.sky a scris:

merci flu :)

flu :) ? va cunoasteti cumva ?

26/08/09 18:04

fluflu
membru

aa..nu...

26/08/09 18:53

lorre
membru

Inregistat: 07/10/06
bine ai venit her.violet.sky :P

26/08/09 20:20

soph`
membru

Inregistat: 16/04/09
aah, nu ştiam că aici trebuie date nişte explicaţii:))
so, here I go:
soph- de la sophie, doar că era deja folosit user nameu..
avatarul- cerul şi un avionaş, dintr.o zi caldă de primăvară, undeva prin turda:) iubesc avionaşelee, wwiii:))
şi semnătura- un verset ce m-a marcat īntr.un Peniel.

that.s all folks!

27/08/09 10:38

RainSong
membru

Inregistat: 08/11/06

her.violet.sky a scris:

..

puteam sa jur ca te stiu de la prima postare citita. Acum s-a confirmat. ce mica-i lumea netului ,frustrant de mica.

27/08/09 12:48

cami
membru

Inregistat: 17/07/07
Bun venit, her.violet.sky :-) .

27/08/09 13:01

Lizbeth
membru

Inregistat: 11/08/09
No, io pe aici n-am fost inca...deci sa ma prezint: am 23 de ani, sunt din Alba Iulia si din Cluj. Am terminat psihologia anul trecut, sunt la master (tot la psiho...ca asa a fost modelul), lucrez in secretariat si resurse umane la una din firmele de programare din Cluj. Orasul meu preferat e Krakovia, desertul preferat e inghetata, imi plac strugurii si sucul de portocale rosii. Vorbesc mult...si uit sa ma mai opresc. Imi place sa scriu (daca nu mi-ar fi enorm de frica, as scoate o carte). Am avut o viata grea care inca nu-i gata, dupa cum remarc :). Sunt baptista si...n-as zice ca ma mandresc cu asta. De vreo 2 luni, sunt  a 15 fiica a unei familii de pastor din Cluj. Ajunge atat? :) Imi place sa zambesc (by the way, salutul "un zambet" are copyright la profa de psihologie sociala, o persoana pe care o respect si o admir).

Lizbeth

27/08/09 21:12

fluflu
membru

Lizbeth a scris:

De vreo 2 luni, sunt  a 15 fiica a unei familii de pastor din Cluj.

nu am inteles asta...

27/08/09 21:45

maria_t
membru

Inregistat: 25/01/09

fluflu a scris:

Lizbeth a scris:

De vreo 2 luni, sunt  a 15 fiica a unei familii de pastor din Cluj.

nu am inteles asta...

S-o fi csatorit de curand? Poata prin "fica" intelegem nora , nu? :). Posibil sa se fi integrat  atat de bine in noua familie si se simte ca o fica.
Liz, daca gresesc, spune-mi si sterg mesajul.

28/08/09 00:10

Pagini: 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 88    

Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la